Okresní kola

Název soutěžeBasketbal SLSŠ (OR Louny)
Datum1. 9. 2018
MístoOA a SOŠ Louny + GVH Louny [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeBasketbal SLSŠ (OR Louny)
Datum1. 9. 2018
MístoOA a SOŠ Louny + GVH Louny [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeStředoškolský atletický pohár (OR Tachov)
Datum12. 9. 2018
MístoStříbro, stadion TJ Baník [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeSAP 2018 (OR Plzeň-sever)
Datum14. 9. 2018
MístoGymnázium Plasy - školní stadion [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP v Atletickém 4boji ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum18. 9. 2018
MístoPřeštice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePrihlaska startu Atlet 4boj (OR Plzeň-jih)
Datum18. 9. 2018
MístoPřeštice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeAtletický čtyřboj (OR Mělník)
Datum18. 9. 2018
MístoStadion TJ Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeSAP SLSŠ (OR Louny)
Datum18. 9. 2018
MístoMO Velebudice [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeATLETICKÝ ČTYŘBOJ (OR Karlovy Vary)
Datum19. 9. 2018
MístoZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeSAP (OR Karlovy Vary)
Datum19. 9. 2018
MístoSPgŠ, G a VOŠ, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeSAP (OR Děčín)
Datum19. 9. 2018
MístoÚstí n/L [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeStředoškolský atletický pohár (OR Ostrava)
Datum19. 9. 2018
MístoSG D. a E. Zátopkových, Ostrava [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeATLETICKÝ ČTYŘBOJ (OR Tachov)
Datum20. 9. 2018
MístoMěstský stadion Tachov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOkresní kolo v atletickém čtyřboji kat. IV. D + H (OR Trutnov)
Datum20. 9. 2018
MístoZŠ Komenského Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP v Přespolním běhu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum25. 9. 2018
MístoChlumčany [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeMinikopaná (OR Plzeň-sever)
Datum25. 9. 2018
MístoHorní Bříza - fotbalový stadion [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePřespolní běh (OR Praha-západ)
Datum25. 9. 2018
MístoAreál Sokol Dobřichovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkresní kolo středoskolského poháru v atletice (OR Trutnov)
Datum26. 9. 2018
MístoTrutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePřespolní běh, OF, D, H, III., IV. (OR Ostrava)
Datum26. 9. 2018
MístoZŠ Porubská, Ostrava - Poruba [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžePřespolní běh (OR Děčín)
Datum27. 9. 2018
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePřespolní běh, OF, D,H, V. (OR Ostrava)
Datum27. 9. 2018
MístoOstrava, Bělský les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePŘESPOLNÍ BĚH (OR Karlovy Vary)
Datum2. 10. 2018
MístoZŠ Krušnohorská, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkresní kolo v přespolním běhu kat. III. IV. a V. (OR Trutnov)
Datum2. 10. 2018
MístoParadráha Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePŘESPOLNÍ BĚH (OR Karlovy Vary)
Datum3. 10. 2018
MístoSPŠ Ostrov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePŘESPOLNÍ BĚH DRUŽSTEV (OR Tachov)
Datum3. 10. 2018
MístoAreál zimního stadionu Tachov [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžePřespolní běh (OR Plzeň-sever)
Datum3. 10. 2018
MístoPlasy [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePŘESPOLNÍ BĚH (OR Karlovy Vary)
Datum4. 10. 2018
MístoZŠ Poštovní, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeMinifotbal (OR Praha-západ)
Datum4.-9. 10. 2018
MístoHřiště FK Rudná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice 1 Propozice 2 | Výsledky
Název soutěžePřespolní běh (OR Louny)
Datum4. 10. 2018
MístoKrásný Dvůr [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžePřespolní běh (OR Louny)
Datum4. 10. 2018
MístoKrásný Dvůr [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeSTOLNÍ TENIS (OR Karlovy Vary)
Datum10.-11. 10. 2018
MístoSOŠ Logistická, Dalovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePŘESPOLNÍ BĚH (OR Karlovy Vary)
Datum11. 10. 2018
MístoZŠ Poštovní, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePřehazovaná (OR Plzeň-sever)
Datum11. 10. 2018
MístoZruč-Senec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Louny)
Datum11. 10. 2018
MístoLN - Přemyslovců [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFlorbal SLZŠ (OR Louny)
Datum11. 10. 2018
MístoLN - Přemyslovců [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeOkresní kolo ve stolním tenise kat. III. IV. V. (OR Trutnov)
Datum17. 10. 2018
MístoZŠ Náchodská Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeStolní tenis (OR Děčín)
Datum17. 10. 2018
MístoDěčín SKST [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMinifotbal (OR Mělník)
Datum17. 10. 2018
MístoStadion TJ Neratovice, umělý povrch [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHázená (OR Plzeň-sever)
Datum18. 10. 2018
MístoHorní Bříza - tělocvična SŠ [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeStolní tenis, OF, H, V. (OR Ostrava)
Datum18. 10. 2018
MístoSŠ technická a dopravní, Ostrava - Vítkovice [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Praha-západ)
Datum18. 10. 2018
MístoSportovní areál HAMR Braník Praha, ul. Vltavanů [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkresní kolo v basketbale kat.V. D + H (OR Trutnov)
Datum23.-25. 10. 2018
MístoHostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal, OF, D, V. (OR Ostrava)
Datum23. 10. 2018
MístoGymnázium Hladnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Plzeň-sever)
Datum24. 10. 2018
MístoHorní Bříza [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFotbal (OR Plzeň-sever)
Datum24. 10. 2018
MístoHorní Bříza [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeStolní tenis (OR Děčín)
Datum25. 10. 2018
MístoDěčín SKST [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkresní kolo ve volejbale kat. V. (OR Trutnov)
Datum1. 11. 2018
MístoHostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal, OF, H, V. (OR Ostrava)
Datum1. 11. 2018
MístoGymnázium Hladnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHázená, OF, D, H, V. (OR Ostrava)
Datum1. 11. 2018
MístoSŠ technická a dopravní, Ostrava - Vítkovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP ve florbalu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum2. 11. 2018
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkresní kolo ve florbalu (OR Trutnov)
Datum5.-7. 11. 2018
MístoZŠ Strž Dvůr Králové n/L [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkresní kolo ve florbalu kat. IV. (OR Trutnov)
Datum6.-8. 11. 2018
MístoZŠ Strž Dvůr Králové n/L [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Plzeň-sever)
Datum6. 11. 2018
MístoHorní Bříza [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Praha-západ)
Datum6. 11. 2018
MístoSportovní areál HAMR Braník Praha, ul. Vltavanů [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePLAVÁNÍ (OR Karlovy Vary)
Datum8. 11. 2018
MístoSPgŠ, G a VOŠ, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP ve florbalu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum8. 11. 2018
MístoPřeštice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Plzeň-sever)
Datum8. 11. 2018
MístoHorní Bříza [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeSTOLNÍ TENIS (OR Karlovy Vary)
Datum9. 11. 2018
MístoZŠ Konečná, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeOP ve florbalu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum9. 11. 2018
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP ve florbalu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum13. 11. 2018
MístoPřeštice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Plzeň-sever)
Datum13. 11. 2018
MístoKožlany [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFLORBAL-ČEPS (OR Karlovy Vary)
Datum14.-15. 11. 2018
MístoČFLU KK [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Plzeň-sever)
Datum14. 11. 2018
MístoHorní Bříza [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Mělník)
Datum14. 11. 2018
MístoSportovní hala GFP Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBASKETBAL (OR Karlovy Vary)
Datum15.-16. 11. 2018
MístoSUPŠ Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal - SLSŠ (OR Děčín)
Datum15. 11. 2018
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFLORBAL (OR Karlovy Vary)
Datum20.-21. 11. 2018
MístoZŠ 1. máje, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeŠachy ZŠ (OR Mělník)
Datum20. 11. 2018
MístoSpolečenský dům Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeFlorbal (OR Praha-západ)
Datum20. 11. 2018
MístoSportovní areál HAMR Braník Praha, ul. Vltavanů [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBASKETBAL (OR Karlovy Vary)
Datum21.-22. 11. 2018
MístoSŠ SaS Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal - SLSŠ (OR Děčín)
Datum22. 11. 2018
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFLORBAL (OR Tachov)
Datum23. 11. 2018
MístoMěstská sportovní hala Tachov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal SLSŠ (OR Louny)
Datum23. 11. 2018
MístoOA a SZEŠ Žatec [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFLORBAL (OR Karlovy Vary)
Datum27. 11. 2018
MístoZŠ 1. máje, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFLORBAL (OR Tachov)
Datum27. 11. 2018
MístoSportovní hala Bezdružice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePřehazovaná (OR Děčín)
Datum27. 11. 2018
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeOP v basketbalu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum27. 11. 2018
MístoPřeštice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Plzeň-sever)
Datum27. 11. 2018
MístoKožlany [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHalová kopaná, OF, D, III., IV. (OR Ostrava)
Datum27. 11. 2018
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Praha-západ)
Datum27. 11. 2018
MístoSportovní areál HAMR Braník Praha, ul. Vltavanů [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFLORBAL (OR Tachov)
Datum28. 11. 2018
MístoSportovní hala Bezdružice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOP v basketbalu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum28. 11. 2018
MístoPřeštice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal, OF, D, V. (OR Ostrava)
Datum28. 11. 2018
MístoSPŠ chemická Ostrava  [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal, OF, H, V. (OR Ostrava)
Datum28. 11. 2018
MístoSPŠEI Ostrava [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeVolejbal (OR Mělník)
Datum28. 11. 2018
MístoSportovní hala GFP Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFLORBAL (OR Tachov)
Datum29. 11. 2018
MístoMěstská sportovní hala Tachov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal (OR Plzeň-sever)
Datum29. 11. 2018
MístoGymnázium Plasy [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHALOVÝ FOTBAL (OR Karlovy Vary)
Datum30. 11. 2018
MístoZŠ Truhlářská, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeHalová kopaná, OF, H, III. (OR Ostrava)
Datum30. 11. 2018
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal - SLSŠ (OR Děčín)
Datum3. 12. 2018
MístoDěčín-Křešice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP v házené ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum5. 12. 2018
MístoPřeštice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHALOVÝ FOTBAL (OR Karlovy Vary)
Datum6. 12. 2018
MístoZŠ Truhlářská, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHALOVÝ FOTBAL (OR Karlovy Vary)
Datum6.-7. 12. 2018
MístoSŠ SaS Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Praha-západ)
Datum6. 12. 2018
MístoSportovní areál HAMR Braník Praha, ul. Vltavanů [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal - SLZŠ (OR Děčín)
Datum7. 12. 2018
MístoRumburk [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeBasketbal (OR Plzeň-sever)
Datum7. 12. 2018
MístoKožlany [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMikulášská laťka (OR Ostrava)
Datum7. 12. 2018
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBouldering, SŠ (OR Ostrava)
Datum10. 12. 2018
MístoOstrava - Vítkovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Louny)
Datum10. 12. 2018
MístoPostoloprty [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFLORBAL-SLZŠ (OR Karlovy Vary)
Datum11.-12. 12. 2018
MístoZŠ 1. máje, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal, OF, H, V. (OR Ostrava)
Datum11. 12. 2018
MístoSŠ technická a dopravní, Ostrava - Vítkovice [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeMinihokej (OR Praha-západ)
Datum11. 12. 2018
MístoZimní stadion Černošice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal - SLZŠ (OR Děčín)
Datum12. 12. 2018
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFlorbal - SLZŠ (OR Děčín)
Datum12. 12. 2018
MístoMarkvartice [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeVolejbal - SLSŠ (OR Děčín)
Datum12. 12. 2018
MístoEOA Děčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVOLEJBAL (OR Karlovy Vary)
Datum13. 12. 2018
MístoSPgŠ, G a VOŠ, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePŘEHAZOVANÁ (OR Tachov)
Datum14. 12. 2018
Místotělocvičny ZŠ Zárečná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal (OR Děčín)
Datum14. 12. 2018
MístoMarkavartice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFLORBAL-SLZŠ (OR Karlovy Vary)
Datum18.-19. 12. 2018
MístoZŠ 1. máje, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHÁZENÁ (OR Karlovy Vary)
Datum18.-19. 12. 2018
MístoSŠ SaS Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVÁNOČNÍ LAŤKA (OR Karlovy Vary)
Datum20. 12. 2018
MístoSUPŠ Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal SLZŠ (OR Louny)
Datum7. 1. 2019
MístoZŠ Černčice K.Švec [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžePLAVÁNÍ (OR Karlovy Vary)
Datum9. 1. 2019
MístoZŠ Masarykova, Ostrov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVOLEJBAL SŠ (OR Tachov)
Datum10. 1. 2019
MístoStříbro  [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeHALOVÁ KOPANÁ (OR Tachov)
Datum10. 1. 2019
MístoBezdružice [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeOP v Přehazované ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum10. 1. 2019
MístoMěstská sportovní hala, Nepomuk [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOP v Přehazované ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum10. 1. 2019
MístoMěstská sportovní hala Nepomuk [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal SLZŠ (OR Louny)
Datum10. 1. 2019
MístoOA a SZEŠ Žatec [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFlorbal SLZŠ (OR Louny)
Datum10. 1. 2019
MístoOA a SZEŠ Žatec [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFlorbal, OF, H, III. (OR Ostrava)
Datum14. 1. 2019
MístoSC Dubina [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBASKETBAL (OR Karlovy Vary)
Datum16.-17. 1. 2019
MístoZŠ Konečná, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Trutnov)
Datum16. 1. 2019
MístoHostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbalová liga (OR Děčín)
Datum16. 1. 2019
MístoMarkavartice [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFlorbalová liga (OR Děčín)
Datum16. 1. 2019
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFlorbal, OF, H, IV. (OR Ostrava)
Datum16. 1. 2019
MístoSC Dubina [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Trutnov)
Datum17. 1. 2019
MístoHostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal, OF, D, III. (OR Ostrava)
Datum17. 1. 2019
MístoSC Dubina [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal, OF, D, IV. (OR Ostrava)
Datum18. 1. 2019
MístoSC Dubina [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK v přehazované kat. II (OR Plzeň-sever)
Datum18. 1. 2019
Místo
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal 3 + 1 (OR Trutnov)
Datum22. 1. 2019
MístoHostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHázená IV. kategorie - DÍVKY (OR Praha-západ)
Datum24. 1. 2019
MístoSH Věry Čáslavské ZŠ Černošice, Pod školou 447, Černošice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeŠplh, OF, D, H, V. (OR Ostrava)
Datum25. 1. 2019
MístoOA Ostrava - Poruba [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFutsal, H, V., sk. A (OR Ostrava)
Datum25. 1. 2019
MístoGymnázium Hladnov [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFLORBAL (OR Karlovy Vary)
Datum28.-29. 1. 2019
MístoSŠ SaS Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePřehazovaná (OR Trutnov)
Datum30. 1. 2019
MístoHostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePřehazovaná - SLZŠJ (OR Děčín)
Datum30. 1. 2019
Místotělocvična ZŠ a MŠ Březová 369/25, Děčín III. [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeŠplh, OF, D, H, III., IV. (OR Ostrava)
Datum30. 1. 2019
Místo
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHázená IV. kategorie - HOŠI (OR Praha-západ)
Datum1. 2. 2019
MístoSH Věry Čáslavské ZŠ Černošice, Pod školou 447, Černošice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePřehazovaná SLZŠJ (OR Louny)
Datum5. 2. 2019
MístoGVH LN na ZŠ P. Holého LN [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžePřehazovaná (OR Louny)
Datum5. 2. 2019
MístoLN P. Holého, GVH LN [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeOK ve florbalu kat. II (OR Plzeň-sever)
Datum7. 2. 2019
Místo
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK ve florbalu SŠ (OR Plzeň-sever)
Datum7. 2. 2019
Místo
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePŘEHAZOVANÁ (OR Karlovy Vary)
Datum12. 2. 2019
MístoHMS, Západní, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBADMINTON (OR Karlovy Vary)
Datum12.-13. 2. 2019
MístoSŠ SaS Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePřehazovaná (OR Mělník)
Datum13. 2. 2019
MístoSportovní hala GFP Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal - SLZŠ (OR Děčín)
Datum14. 2. 2019
MístoBasketbalová hala BC Armex, Děčín  [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePřehazovaná, OF, D, H, II. (OR Ostrava)
Datum14. 2. 2019
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOtevřené kolo v silovém čtyřboji kat. V D + H (OR Trutnov)
Datum19. 2. 2019
MístoČLA Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal IV. kategorie - DÍVKY (OR Praha-západ)
Datum19. 2. 2019
MístoTělocvičny ZŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal, OF, D, H, II. (OR Ostrava)
Datum20. 2. 2019
MístoSC Dubina [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal SLZŠ (OR Louny)
Datum20. 2. 2019
MístoLN Přemyslovců [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeBasketbal SLZŠ (OR Louny)
Datum20. 2. 2019
MístoLN Přemyslovců [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeOP ve stolním tenisu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum21. 2. 2019
Místosportovní hala Nepomuk [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal IV. kategorie - HOŠI (OR Praha-západ)
Datum21. 2. 2019
MístoTělocvičny ZŠ Jesenice, K Rybníku 800, Jesenice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeSilový čtyřboj, OF, D, H, V. (OR Ostrava)
Datum22. 2. 2019
MístoOA a VOŠ Ostrava - Mariánské Hory [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOtevřené kolo ve šplhu (OR Trutnov)
Datum22. 2. 2019
MístoZŠ kpt. Jaroše Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHázená, OF, D, IV. (OR Ostrava)
Datum22. 2. 2019
MístoZŠ Heleny Salichové, Ostrava – Polanka nad Odrou [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHázená, OF, H, IV. (OR Ostrava)
Datum22. 2. 2019
MístoZŠ Heleny Salichové, Ostrava – Polanka nad Odrou [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHÁZENÁ-SLZŠ (OR Karlovy Vary)
Datum26. 2. 2019
MístoGymnázium Ostrov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFutsal memoriál V. Č. (OR Louny)
Datum26. 2. 2019
MístoLN Přemyslovců [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBASKETBAL (OR Karlovy Vary)
Datum27. 2. 2019
MístoZŠ Dukelských hrdinů Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeŠPLH (OR Karlovy Vary)
Datum28. 2. 2019
MístoZŠ Konečná, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal - SLZŠ (OR Děčín)
Datum28. 2. 2019
MístoZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Děčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOkresní kolo v basketbale - SLZŠ (OR Trutnov)
Datum28. 2. 2019
MístoZŠ V Domcích Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeFutsal (OR Louny)
Datum28. 2. 2019
MístoPostoloprty [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeOkresní kolo v Přehazované kat. III. dívky (OR Trutnov)
Datum5. 3. 2019
MístoMěstská hala Hostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkresní kolo v basketbale kat. III D + H (OR Trutnov)
Datum7. 3. 2019
MístoZŠ V Domcích Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFutsal, OF, H, V. (OR Ostrava)
Datum7. 3. 2019
MístoSportovní hala SPŠEI [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkresní kolo v halové kopané kat. IV (OR Trutnov)
Datum8. 3. 2019
MístoHostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal, OF, D, IV. (OR Ostrava)
Datum11. 3. 2019
MístoZŠ Volgogradská, Ostrava - Zábřeh [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeSportovní gymnastika (OR Děčín)
Datum12. 3. 2019
MístoGymnastická hala Riegrova ul., Děčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOK ve vybíjené - dívky (OR Plzeň-sever)
Datum12. 3. 2019
MístoPlasy [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOkresní kolo v halové kopané kat. V. (OR Trutnov)
Datum12. 3. 2019
MístoGymnázium Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal, OF, H, IV. (OR Ostrava)
Datum12. 3. 2019
MístoZŠ Volgogradská, Ostrava - Zábřeh [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBASKETBAL SLZŠ IV. (OR Tachov)
Datum12. 3. 2019
MístoSokolovna Bor [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená - SLZŠ (OR Děčín)
Datum13. 3. 2019
Místo??? [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeSportovní gymnastika, OF (OR Ostrava)
Datum13. 3. 2019
MístoGK Vítkovice, Ostrava - Výškovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice 1 Propozice 2 | Výsledky
Název soutěžeFLORBAL (OR Karlovy Vary)
Datum14.-15. 3. 2019
MístoHMS, Západní, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal - SLZŠJ 3+1 (OR Děčín)
Datum14. 3. 2019
MístoTělocvična ZŠ Dr. Tyrše, Děčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOK ve vybíjené - otevř. (OR Plzeň-sever)
Datum14. 3. 2019
MístoPlasy [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBASKETBAL SLZŠ IV. (OR Tachov)
Datum14. 3. 2019
Místotělocvičny ZŠ Tachov Zárečná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal - SLSŠ (OR Děčín)
Datum18. 3. 2019
MístoStadion FK ŘeZuZ Děčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOK v basketbalu IV.H (OR Plzeň-sever)
Datum19. 3. 2019
MístoPlasy [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP v basketbalu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum19. 3. 2019
MístoZŠ Josefa Hlávky Přeštice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVolejbal IV. kategorie - DÍVKY - Černošice 2019 (OR Praha-západ)
Datum19. 3. 2019
MístoSH Věry Čáslavské ZŠ Černošice, Pod školou 447, Černošice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal SLZŠJ (OR Louny)
Datum19. 3. 2019
MístoPodbřany ZŠ Husova [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBASKETBAL-SLZŠ (OR Karlovy Vary)
Datum20.-21. 3. 2019
MístoHMS, Západní, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeSILOVÝ VÍCEBOJ (OR Karlovy Vary)
Datum20. 3. 2019
MístoSPgŠ, G a VOŠ, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP ve florbalu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum20. 3. 2019
MístoMěstská sportovní hala Stod [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVolejbal (OR Mělník)
Datum20. 3. 2019
MístoSportonvní hala GFP Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK pohybové skladby (OR Plzeň-sever)
Datum21. 3. 2019
MístoZruč-Senec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOkresní kolo ve fotbale SŠ - chlapci - SLSŠ (OR Trutnov)
Datum21. 3. 2019
MístoMěstský stadion Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVolejbal IV. kategorie - HOŠI - Černošice 2019 (OR Praha-západ)
Datum21. 3. 2019
MístoSH Věry Čáslavské ZŠ Černošice, Pod školou 447, Černošice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOF BASKETBAL III. (OR Tachov)
Datum21. 3. 2019
MístoTachov, ZŠ Zárečná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFLORBAL (OR Tachov)
Datum22. 3. 2019
MístoMěstská sportovní hala Tachov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOK v basketbalu III.H (OR Plzeň-sever)
Datum26. 3. 2019
MístoPlasy [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK v basketbalu III.D (OR Plzeň-sever)
Datum29. 3. 2019
MístoKožlany [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOF ve volejbale - SLZŠ - kat. IV. D (OR Trutnov)
Datum2. 4. 2019
MístoMěstská hala Hostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP ve volejbalu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum2. 4. 2019
MístoZŠ Josefa Hlávky Přeštice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK ve volejbalu IV.H (OR Plzeň-sever)
Datum2. 4. 2019
Místo
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOdznak všestrannosti, OF (OR Ostrava)
Datum3. 4. 2019
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP ve vybíjené (OR Plzeň-jih)
Datum3. 4. 2019
Místotělocvična nebo víceúčelové hřiště ve sportovním areálu ve Stodě, Hradecká ulice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK ve volejbalu V.H + V.D (OR Plzeň-sever)
Datum3. 4. 2019
Místo
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeVybíjená - dívky - 2019 (OR Praha-západ)
Datum4. 4. 2019
MístoTělocvična ZŠ Rudná, Masarykova 878, Rudná, 252 19 [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK ve volejbalu IV.D (OR Plzeň-sever)
Datum4. 4. 2019
Místo
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOF ve volejbale - SLZŠ - kat. IV. H (OR Trutnov)
Datum5. 4. 2019
MístoMěstská hala Hostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVolejbal, OF, D, IV. (OR Ostrava)
Datum8. 4. 2019
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeLezení na umělé stěně (OR Ostrava)
Datum8. 4. 2019
MístoTendon Hlubina, Ostrava - Vítkovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVybíjená - SLZŠJ (OR Děčín)
Datum9. 4. 2019
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal, OF, H, IV. (OR Ostrava)
Datum9. 4. 2019
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeKopaná, OF, H, V. (OR Ostrava)
Datum9.-30. 4. 2019
MístoSŠ společného stravování, Ostrava - Hrabůvka [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVybíjená - otevřená - 2019 (OR Praha-západ)
Datum9. 4. 2019
MístoSportovní hala ZŠ Dolní Břežany, Na Vršku 290, Dolní Břežany [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVybíjená - SLZŠJ (OR Děčín)
Datum10. 4. 2019
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMinikopaná - SLZŠ (OR Děčín)
Datum10. 4. 2019
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeMinikopaná (OR Děčín)
Datum10. 4. 2019
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeOF v minikopané kat. IV. H - SLZŠ (OR Trutnov)
Datum10. 4. 2019
MístoMěstská hala Hostinné [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFotbal - SLSŠ (OR Děčín)
Datum11. 4. 2019
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeVybíjená SLZŠJ (OR Louny)
Datum11. 4. 2019
MístoMěstská sportovní hala Louny [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOF ve vybíjené kat. II. otevřená + D (OR Trutnov)
Datum12. 4. 2019
MístoZŠ R. Frimla Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFotbal (OR Louny)
Datum15. 4. 2019
Místo
Ke stažení 
Název soutěžeVOLEJBAL-SLZŠ (OR Karlovy Vary)
Datum16. 4. 2019
MístoHMS Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBASKETBAL 3X3 (OR Karlovy Vary)
Datum16.-17. 4. 2019
MístoSŠ SaS Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeMinifotbal, OF, D, IV. (OR Ostrava)
Datum16. 4. 2019
MístoZŠ Ukrajinská, Ostrava - Poruba [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK v házené III.H + III.D (OR Plzeň-sever)
Datum16. 4. 2019
Místo
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOrientační běh, OF (OR Ostrava)
Datum16. 4. 2019
MístoOstrava, Bělský les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVYBÍJENÁ (OR Karlovy Vary)
Datum17. 4. 2019
MístoHMS, Západní, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOF v Štafetovém běhu (OR Trutnov)
Datum17. 4. 2019
MístoAtletický stadion Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMcDonalds Cup 2019 (OR Praha-západ)
Datum17.-25. 4. 2019
MístoFotbalová hřiště AFK Slavoj Podolí, Na Hřebenech II 1062, Praha; FK Rudná, Karlovotýnská, Rudná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVolejbal SLZŠ (OR Louny)
Datum24. 4. 2019
MístoSportovní hala VK TJ Žatec  [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeMcDonald´s Cup (OR Mělník)
Datum24.-26. 4. 2019
MístoSportovní stadion TJ Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMalá kopaná (OR Děčín)
Datum24. 4. 2019
Místofotbalové hřiště FK Junior, Děčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOP v minikopané ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum25. 4. 2019
MístoZŠ Josefa Hlávky Přeštice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeMinikopaná SLZŠ (OR Louny)
Datum25. 4. 2019
MístoPostoloprty [ Mapa ]
Ke staženíPropozice 1 Propozice 2 | Výsledky
Název soutěžeMinifotbal, OF, H, IV. (OR Ostrava)
Datum25. 4. 2019
MístoZŠ Ukrajinská, Ostrava - Poruba [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkrskové kolo McDonald's Žinkovy (OR Plzeň-jih)
Datum25. 4. 2019
Místofotbalové hřiště Sokola Žinkovy  [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkrskové kolo McDonald's Chlumčany (OR Plzeň-jih)
Datum25. 4. 2019
MístoHřiště TJ Keramika Chlumčany [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOP ve vybíjené ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum25. 4. 2019
Místotělocvična nebo víceúčelové hřiště ZŠ Chlumčany [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeMinikopaná (OR Louny)
Datum25. 4. 2019
Místofotbalové hřiště FK Postoloprty [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMalá kopaná (OR Děčín)
Datum25. 4. 2019
Místofotbalové hřiště FK Junior, Děčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFinálové kolo McDonalds 2019 (OR Praha-západ)
Datum25. 4. 2019
MístoFotbalové hřiště AFK Slavoj Podolí, Na Hřebenech II 1062, Praha [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK ve stolním tenisu (OR Plzeň-sever)
Datum26. 4. 2019
Místo
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVybíjená, OF, II. otevřená (OR Ostrava)
Datum29. 4. 2019
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeMINIFOTBAL-SLZŠ (OR Karlovy Vary)
Datum30. 4. 2019
MístoMDDM Ostrov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVolejbal - SLZŠ (OR Děčín)
Datum30. 4. 2019
MístoTělocvična TJ Sokol Děčín  [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVybíjená, OF, D, II. (OR Ostrava)
Datum30. 4. 2019
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK v minifotbalu III.H (OR Plzeň-sever)
Datum30. 4. 2019
Místo
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeŠtafetový pohár - přihlaste se na webu (OR Praha-západ)
Datum30. 4. 2019
MístoSportovní areál ZŠ Rudná, Masarykova 878, Rudná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOkresní kolo McD - kat. A a B (OR Trutnov)
Datum30. 4. 2019
MístoHSM [ Mapa ]
Ke staženíPropozice 1 Propozice 2 Propozice 3 | Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeOP McDonald's ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum30. 4. 2019
Místofotbalové hřiště TJ Dobřany [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeŠtafetový běh (OR Louny)
Datum1. 5. 2019
MístoLN P. Holého [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeOK McDonalds Cup kat. A (OR Plzeň-sever)
Datum2. 5. 2019
Místo
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePoodří Cup (OR Ostrava)
Datum3. 5. 2019
MístoZŠ Polanka nad Odrou [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOK McDonalds Cup kat. B (OR Plzeň-sever)
Datum3. 5. 2019
Místo
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMINIKOPANÁ (OR Karlovy Vary)
Datum6.-7. 5. 2019
MístoZŠ Masarykova, Ostrov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFOTBAL (OR Karlovy Vary)
Datum7. 5. 2019
MístoSOŠ Stavební, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeŠtafetový pohár, OF (OR Ostrava)
Datum7. 5. 2019
MístoZŠ Porubská, Ostrava - Poruba [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky 1 Výsledky
Název soutěžeOK v Poháru Rozhlasu (OR Plzeň-sever)
Datum7. 5. 2019
Místo
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePohár rozhlasu (OR Děčín)
Datum8. 5. 2019
MístoVarnsdorf [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžePohár rozhlasu 51. ročník - kategorie III. (OR Praha-západ)
Datum9. 5. 2019
MístoAtletický stadion TJ Sokol Roztoky, Tyršovo nám. 480 [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená, Novinářský kalamář, OF. D, H, III. (OR Ostrava)
Datum10. 5. 2019
MístoPolanka nad Odrou [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOK v atletickém trojboji (OR Plzeň-sever)
Datum10. 5. 2019
Místo
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMcDonalds Cup, OF (OR Ostrava)
Datum14. 5. 2019
MístoZŠ Šoupala, Ostrava - Poruba [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeMcDonald´s Cup (OR Děčín)
Datum14. 5. 2019
MístoSportovní areál v Markvarticích [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePohár rozhlasu 51. ročník - kategorie IV. (OR Praha-západ)
Datum14. 5. 2019
MístoAtletický stadion TJ Sokol Roztoky, Tyršovo nám. 480 [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOK Pohár rozhlasu kat. III. D + H (OR Trutnov)
Datum14. 5. 2019
MístoTrutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOP Poháru rozhlasu ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum14. 5. 2019
MístoZŠ Přeštice, Na Jordáně 1146 [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOK v atletickém čtyřboji III.H+D (OR Plzeň-sever)
Datum14. 5. 2019
Místo
Ke stažení 
Název soutěžePOHÁR ROZHLASU-SLZŠ (OR Karlovy Vary)
Datum15. 5. 2019
MístoZŠ Masarykova, Ostrov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMcDonald´s Cup (OR Louny)
Datum15. 5. 2019
MístoFK Postoloprty [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeMcDonald´s Cup (OR Děčín)
Datum16. 5. 2019
MístoSportovní areál v Markvarticích [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeAtlet. 3boj - SLZŠJ (OR Děčín)
Datum16. 5. 2019
MístoDěčín [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžePohár rozhlasu, OF, D, H, III., IV. (OR Ostrava)
Datum16. 5. 2019
MístoZŠ Porubská, Ostrava - Poruba [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOK Pohár rozhlasu kat. IV. D + H (OR Trutnov)
Datum16. 5. 2019
MístoTrutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOP v atletickém trojboji ZŠ (OR Plzeň-jih)
Datum16. 5. 2019
MístoZŠ Přeštice, Na Jordáně [ Mapa ]
Ke staženíPropozice 1 Propozice 2 | Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeOK v atletickém čtyřboji IV.H+D (OR Plzeň-sever)
Datum16. 5. 2019
Místo
Ke stažení 
Název soutěžePOHÁR ROZHLASU-SLZŠ (OR Karlovy Vary)
Datum17. 5. 2019
MístoZŠ Masarykova, Ostrov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePohár rozhlasu SLZŠ (OR Louny)
Datum17. 5. 2019
MístoKomenského alej 749, Žatec 43801 [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkresní kolo v atletickém trojboji kat. II. - smíšená (OR Trutnov)
Datum17. 5. 2019
MístoMěstský stadion Trutnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeAtletický trojboj, D, H, II. (OR Ostrava)
Datum21. 5. 2019
MístoZŠ Porubská, Ostrava - Poruba [ Mapa ]
Ke staženíPropozice 1 Propozice 2  
Název soutěžeATLETICKÝ TROJBOJ (OR Karlovy Vary)
Datum22. 5. 2019
MístoZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeAtletický trojboj SLZŠJ (OR Louny)
Datum22. 5. 2019
MístoŽt. Komenského alej [ Mapa ]
Ke staženíPropozice 1 Propozice 2  
Název soutěžeAtletický trojboj 2019 (OR Praha-západ)
Datum23. 5. 2019
MístoAtletický stadion ZŠ Černošice, Pod školou 447, Černošice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePLÁŽOVÝ VOLEJBAL (OR Karlovy Vary)
Datum24. 5. 2019
MístoSPgŠ, G a VOŠ, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeATLETICKÝ TROJBOJ (OR Karlovy Vary)
Datum30. 5. 2019
MístoZŠ a ZUŠ Šmeralova, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeIN-LINE BRUSLE (OR Karlovy Vary)
Datum5. 6. 2019
MístoSŠ SaS Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePOHÁR PRIMÁTORA (OR Karlovy Vary)
Datum19. 6. 2019
MístoSPgŠ, G a VOŠ, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeTermínová listina 2018/2019 (OR Praha-západ)
Datum30. 6. 2019
Místo
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeRozlosování soutěží 2018/2019 (OR Praha-západ)
Datum30. 6. 2019
Místo
Ke staženíPropozice  


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací