Termínový kalendář 2016/2017

Termínový kalendář 2016/2017

Kvalifikace na RF 2016/2017

Kompletní výsledky 2015/2016 rar.

Název soutěžeCorny středoškolský atletický pohár
Datum10.-11. 10. 2016
MístoBřeclav [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFotbal VI.A kvalifikace C
Datum18.-18. 10. 2016
MístoJičín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFotbal VI.A kvalifikace E
Datum19.-19. 10. 2016
MístoKroměříž [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFotbal VI.A kvalifikace B
Datum19.-19. 10. 2016
MístoTřeboň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFotbal VI.A kvalifikace A
Datum19.-19. 10. 2016
MístoSokolov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFotbal VI.A kvalifikace D
Datum19.-19. 10. 2016
MístoChrudim [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePřespolní běh - Běháme s BK Tour
Datum20.-20. 10. 2016
MístoHradec Králové [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeRF Fotbal VI.A Chlapci
Datum3.-4. 11. 2016
MístoJihlava [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeStolní tenis V.kategorie
Datum21.-22. 11. 2016
MístoHolice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeTEAMGYM junior - Pohár AŠSK
Datum25.-26. 11. 2016
MístoSlavkov u Brna [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal VI.B kvalifikace C
Datum13.-13. 12. 2016
MístoNymburk [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal VI. B kvalifikace E
Datum14.-14. 12. 2016
MístoOstrava [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal VI.B kvalifikace A
Datum14.-14. 12. 2016
MístoTeplice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal VI.B kvalifikace D
Datum15.-15. 12. 2016
MístoPardubice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal VI.B kvalifikace B
Datum15.-15. 12. 2016
MístoJindřichův Hradec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePlavání V.kategorie
Datum21.-21. 1. 2017
MístoLitoměřice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal III. kvalifikace A
Datum24.-24. 1. 2017
MístoPraha [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal V. kvalifikace A
Datum25.-25. 1. 2017
MístoPraha [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal III. kvalifikace B
Datum26.-26. 1. 2017
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal III. kvalifikace C
Datum26.-26. 1. 2017
MístoLiberec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal IV. kvalifikace B
Datum27.-27. 1. 2017
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeRF Basketbal VI.B
Datum30.-31. 1. 2017
MístoJindřichův Hradec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená V. kvalifikace C
Datum31.-31. 1. 2017
MístoJičín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená V. kvalifikace B
Datum1.-1. 2. 2017
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal IV. kvalifikace A
Datum1.-1. 2. 2017
MístoTeplice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal IV. kvalifikace C
Datum2.-2. 2. 2017
MístoLiberec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal V. kvalifikace C
Datum9.-9. 2. 2017
MístoLiberec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal V. kvalifikace D
Datum9.-9. 2. 2017
MístoBrno [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal III. kvalifikace D Chlapci
Datum14.-14. 2. 2017
MístoLitomyšl [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal IV. kvalifikace D Chlapci
Datum14.-14. 2. 2017
MístoLitomyšl [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal III. kvalifikace D Dívky
Datum17.-17. 2. 2017
MístoBrno [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal IV. kvalifikace D Dívky
Datum17.-17. 2. 2017
MístoBrno [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená V. kvalifikace A
Datum21.-21. 2. 2017
MístoLovosice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal V. kvalifikace E
Datum21.-21. 2. 2017
MístoFrýdek - Místek [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal III. kvalifikace E Chlapci
Datum22.-22. 2. 2017
MístoUherský Brod [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal IV. kvalifikace E Chlapci
Datum22.-22. 2. 2017
MístoUherský Brod [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal V. kvalifikace B
Datum22.-22. 2. 2017
MístoNeratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená V. kvalifikace E
Datum22.-22. 2. 2017
MístoZubří [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal III. kvalifikace E dívky
Datum23.-23. 2. 2017
MístoOpava [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal IV. kvalifikace E dívky
Datum23.-23. 2. 2017
MístoOpava [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená V. kvalifikace D
Datum28.-28. 2. 2017
MístoDolní Cerekev [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená kategorie V.
Datum14.-15. 3. 2017
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal kategorie V.
Datum20.-21. 3. 2017
MístoKarlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeRF Florbal kategorie III.
Datum21.-22. 3. 2017
MístoPraha 4, Chodov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal SLZŠ
Datum22.-23. 3. 2017
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená IV. kvalifikace B
Datum22.-22. 3. 2017
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeŠplh
Datum23.-24. 3. 2017
MístoHolešov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal V. kvalifikace E
Datum29.-29. 3. 2017
MístoHolešov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená IV. kvalifikace D
Datum30.-30. 3. 2017
MístoBrno [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal V. kvalifikace C
Datum30.-30. 3. 2017
MístoLiberec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal V. kvalifikace B
Datum30.-30. 3. 2017
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená IV. kvalifikace A
Datum4.-4. 4. 2017
MístoPraha [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená IV. kvalifikace E
Datum4.-4. 4. 2017
MístoOlomouc [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal IV. kvalifikace A
Datum4.-4. 4. 2017
MístoTeplice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal V. kvalifikace D
Datum4.-4. 4. 2017
MístoJihlava [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená IV. kvalifikace C (Změna termínu z 6.na 5.4 2017)
Datum5.-5. 4. 2017
MístoJičín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeSilový čtyřboj
Datum6.-7. 4. 2017
MístoKarviná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal V. kvalifikace A
Datum6.-6. 4. 2017
MístoKarlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal IV. kvalifikace D
Datum7.-7. 4. 2017
MístoPardubice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal IV. kvalifikace B
Datum7.-7. 4. 2017
MístoPoděbrady [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeSportovní gymnastika
Datum8.-8. 4. 2017
MístoPraha [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeRF Fotbal VI.A Dívky
Datum10.-11. 4. 2017
MístoJindřichův Hradec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal IV. kvalifikace E
Datum11.-11. 4. 2017
MístoKroměříž [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal IV. kvalifikace C
Datum11.-11. 4. 2017
MístoJičín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHázená SLZŠ
Datum20.-21. 4. 2017
MístoŽďár nad Sázavou, Nové Veselí  [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeO nejlepší pohybovou skladbu
Datum24.-24. 4. 2017
MístoOpava [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal V.kategorie
Datum24.-25. 4. 2017
MístoJindřichův Hradec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeRF Basketbal SLZŠ
Datum26.-27. 4. 2017
MístoPardubice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFinále Poháru v Badmintonu
Datum26.-27. 4. 2017
MístoČeský Těšín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePJM kvalifikace D.
Datum10.-10. 5. 2017
MístoBlansko [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal SLZŠ kvalifikace E
Datum11.-11. 5. 2017
MístoOlomouc  [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal SLZŠ kvalifikace A (pozor změna termínu!)
Datum12.-12. 5. 2017
MístoKarlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal IV. kvalifikace D
Datum12.-12. 5. 2017
MístoŽďár nad Sázavou [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMinifotbal IV. kvalifikace D
Datum12.-12. 5. 2017
MístoJihlava [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal SLZŠ kvalifikace B
Datum15.-15. 5. 2017
MístoJindřichův Hradec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMiniftobal IV. kvalifikace B
Datum15.-15. 5. 2017
MístoPříbram [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolebal IV. kvalifikace C
Datum16.-16. 5. 2017
MístoJičín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMinifotbal IV. kvalifikace E
Datum16.-16. 5. 2017
MístoBílovec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePJM kvalifikace E
Datum16.-16. 5. 2017
MístoJeseník [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMinifotbal IV. kvalifikace A
Datum16.-16. 5. 2017
MístoSokolov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMinifotbal IV. kvalifikace C
Datum17.-17. 5. 2017
MístoJičín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePJM kvalifikace B
Datum18.-18. 5. 2017
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePJM kvalifikace A
Datum18.-18. 5. 2017
MístoPraha [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMinifotbal SLZŠ
Datum25.-26. 5. 2017
MístoKroměříž [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeAquatlon
Datum25.-26. 5. 2017
MístoTrutnov
Ke stažení  
Název soutěžeMcDonald`s Cup - 20. ročník
Datum30.-31. 5. 2017
MístoPlzeň [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžePJM kvalifikace C
Datum30.-30. 5. 2017
MístoPoděbrady [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeVolejbal SLZŠ
Datum1.-2. 6. 2017
MístoLiberec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeŠtafetový pohár
Datum1.-2. 6. 2017
MístoČáslav
Ke stažení  
Název soutěžePohár Rozhlasu s Českou spořitelnou (SLZŠ)
Datum6. 6. 2017
MístoKladno [ Mapa ]
Ke stažení  
Název soutěžeFotbal PJM
Datum7.-8. 6. 2017
MístoPraha [ Mapa ]
Ke stažení  
Název soutěžeVybíjená s BK Tour
Datum12.-14. 6. 2017
MístoPecka [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2016 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Starý web

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací