Děkujeme za zpětnou vazbu


Děkujeme za zpětnou vazbu

Děkujeme za zpětnou vazbu

a za to, že si vážíte každé podpory tělesné výchovy ve školách. V rámci programu Sportuj ve škole se podařilo AŠSK koncem roku získat dotaci na vybavení tělocvičen. Krajské rady nakoupily gymnastické sety, které byly určeny pro Centra sportu, která zaslala aktualizaci své činnosti do konce roku 2016, zbytek vybraly krajské rady podle svého uvážení.  Všechny soupravy se už dostaly na místa určení, níže uvádíme první reakce:

 

V minulém týdnu nám přišla sestava nářadí na gymnastiku od Jipastu. Chtěla bych za naše CS při ZŠ Chotěboř Smetanova (CS bez finanční podpory) poděkovat. V příloze posílám pár fotek, které jsme pořídili v hodinách TV na prvním stupni. 

Mgr. Eva Voborníková

 

 

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za gymnastickou sestavu, kterou jsme minulý týden dostali. Máme z ní velkou radost a denně ji využíváme při TV a hlavně v rámci oddílu gymnastiky našeho ŠSK. Je skvělá a zpestřuje nám program tréninků. Moc děkujeme.

Jiřina  Stichenwirthová, ŠSK při ZŠ Horažďovice Komenského

 

 

Hezký večer, minulý týden dorazila zásilka s příjemným překvapením.

Děkujeme moc. Gymnastická sestava už je v provozu...

Díky, Dáša Hubáčková, Centrum sportu,  Velvary

 

Mockrát děkuji za zaslání gymnastického setu, dal nám nový vítr do hodin tělesné výchovy.

Mgr. Přemysl Kratochvíl, SŠP Jílová, Brno

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2018 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací