Druhý ročník Říčanského plaveckého poháru škol


Druhý ročník Říčanského plaveckého poháru škol

Druhý ročník Říčanského plaveckého poháru škol

Ve středu 19.10. jsme přivítali v bazénu Na Fialce v Říčanech první účastníky Říčanského plaveckého poháru škol. Byli to žáci pátých tříd 2. ZŠ Říčany - Bezručova. Nadšení a chuť k plavání jim nechyběla, všichni se povzbuzovali a tak máme ve výsledcích první adepty na finále.

 

 

Na jaře 2016 jsme uspořádali tuto akci jen pro žáky škol z Říčan. Oslovili jsme přes 2000 žáků prvních až devátých tříd a čtyř ročníků nižšího gymnázia. Z tohoto počtu oslovených se poháru zúčastnila necelá čtvrtina. Žáci prvního stupně základních škol plavali 25 metrů volným způsobem, žáci druhého stupně základních škol a studenti nižších ročníků gymnázia plavali 50 metrů volným způsobem. Prvních šest dívek a chlapců v každé kategorii postoupilo do finále

V tomto školním roce jsme oslovili všechny školy, které k nám jezdí v dopoledních hodinách plavat. Je to celkem přes 6000 žáků. Z Říčan se zúčastní zřejmě pouze 2. ZŠ Říčany - Bezručova a soukromá škola Sofie.

Jsme rádi, že se nám přes některé problémy podařilo uspořádat další ročník poháru. Víme, že děti mívají spoustu kroužků a aktivit mimo školu, i proto jsme spokojení, že se k nám děti vrátily a chtějí plavat.

Více informací: http://plavecka-skola-na-fialce.webnode.cz/ricansky-plavecky-pohar-skol/

- Kateřina Augustová

Sportovní liga ZŠ
Sportuj ve škole
McDonald's Cup
Centra sportu AŠSK
Středoškolský atletický pohár
ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP VOLLEYBALL 2018
Pohár Josefa Masopusta
Časopis DO TOHO!
Česko se hýbe

Aktuální časopis DO TOHO!

Číslo 4/2017

č. 4/2017

PDF | eBook


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2016 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Starý web

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací