Druhý ročník Říčanského plaveckého poháru škol


Druhý ročník Říčanského plaveckého poháru škol

Druhý ročník Říčanského plaveckého poháru škol

Ve středu 19.10. jsme přivítali v bazénu Na Fialce v Říčanech první účastníky Říčanského plaveckého poháru škol. Byli to žáci pátých tříd 2. ZŠ Říčany - Bezručova. Nadšení a chuť k plavání jim nechyběla, všichni se povzbuzovali a tak máme ve výsledcích první adepty na finále.

 

 

Na jaře 2016 jsme uspořádali tuto akci jen pro žáky škol z Říčan. Oslovili jsme přes 2000 žáků prvních až devátých tříd a čtyř ročníků nižšího gymnázia. Z tohoto počtu oslovených se poháru zúčastnila necelá čtvrtina. Žáci prvního stupně základních škol plavali 25 metrů volným způsobem, žáci druhého stupně základních škol a studenti nižších ročníků gymnázia plavali 50 metrů volným způsobem. Prvních šest dívek a chlapců v každé kategorii postoupilo do finále

V tomto školním roce jsme oslovili všechny školy, které k nám jezdí v dopoledních hodinách plavat. Je to celkem přes 6000 žáků. Z Říčan se zúčastní zřejmě pouze 2. ZŠ Říčany - Bezručova a soukromá škola Sofie.

Jsme rádi, že se nám přes některé problémy podařilo uspořádat další ročník poháru. Víme, že děti mívají spoustu kroužků a aktivit mimo školu, i proto jsme spokojení, že se k nám děti vrátily a chtějí plavat.

Více informací: http://plavecka-skola-na-fialce.webnode.cz/ricansky-plavecky-pohar-skol/

- Kateřina Augustová


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2018 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací