Ivančice na domácí půdě mistryněmi ČR v házené SLSŠ


Ivančice na domácí půdě mistryněmi ČR v házené SLSŠ

Ivančice na domácí půdě mistryněmi ČR v házené SLSŠ

V jihomoravských Ivančicích se 16. a 17. dubna konalo Republikové finále dívek v házené středních škol. Na domácí půdě dokázaly zvítězit hráčky z Gymnázia Jana Blahoslava. Turnaj byl velice zajímavý a přinášel mnoho krásných sportovních momentů. Nesmíme také opomenout báječnou atmosféru, která doprovázela zejména domácí hráčky, které se tak mohly opřít o skvělou diváckou podporu. Za zmínku také stojí individuální výkon Elišky Desortové z Gymnázia Josefa Kainara, Hlučín, která dokázala nastřílet úctyhodných 41 branek. Asociace školních sportovních klubů gratuluje vítězkám a děkuje celému organizačnímu týmu za nádherně připravený turnaj. Kompletní výsledky naleznete zde. Kompletní fotogalerii najdete zde.

Reportáž o republikovém finále na ČT sport zde. Podrobnější informace o průběhu republikového finále naleznete v článku zde.

Konečné pořadí

1. místoGymnázium Jana Blahoslava, Ivančice
2. místoGymnázium Josefa Kainara, Hlučín
3. místoObchodní akademie, Plzeň
4. místoGymnázium Čajkovského, Olomouc
5. místoObchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod
6. místoSOŠ pro administrativu EU, Praha

Video z akce


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací