Josef Masopust by měl radost


Josef Masopust by měl radost

Josef Masopust by měl radost

Ve dnech 24. až 27. dubna Krajská rada AŠSK Praha uspořádala krajské finále o Pohár Josefa Masopusta ve fotbalu studentů středních škol. Utkalo se devět vítězných družstev okresních kol Prahy, kde na podzim hrálo 52 škol. Hrálo se na hřišti ČAFC Spořilov ve třech skupinách, vítězové skupin pak postupovali do pátečního finále. A bylo se nač dívat.

Zápasy byly sice úporné, ale velmi slušně vedené. Protivníci se dovedli navzájem pochválit a dokonce i soupeři zatleskat, což ředitelka soutěže Ivana Černohorská velmi oceňuje. Nelze opominout korektní vystupování rozhodčích. Trochu překvapivě vyhráli studenti ČAO Dr.E.Beneše z Prahy 2 před školami na Praze 9 - SOŠ Jarov a SOŠ pro administrativu EU. Vítězné družstvo postupuje do kvalifikace skupiny A na republikové finále 21. května, která se odehraje opět na hřišti ČAFC Spořilov. Nešlo si nevšimnout, že všichni hráči byli nadšeni nejen ze hry, ale i z odměn, na které dotací přispěl Magistrát hl. m. Prahy. Na krajské finále se také přišel podívat bývalý československý fotbalista Pavel Loukota: "Turnaj sleduji léta. Myslím si, že rok od roku se hraje kvalitnější fotbal. Zásluhu na tom mají samozřejmě kluby, za které někteří kluci hrají. Opět jsem zde zaznamenal řadu talentů. Věřím, že budou přínosem pro rozvoj českého fotbalu. Josef Masopust by měl zcela určitě radost."

Autorka: Stanislava Dufková

  

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací