Mezinárodní florbalové utkání Česká republika - Slovensko


Mezinárodní florbalové utkání Česká republika - Slovensko

Mezinárodní florbalové utkání Česká republika - Slovensko

Ve středu 25. 9. 2019 proběhne v Uherském Brodě mezinárodní utkání nejlepších školních florbalových týmů z České republiky a Slovenska v kategorii starší žáci.

Postaví se proti sobě vítězná družstva z národních školních soutěží, pořádaných Asociací školních sportovních klubů ČR a Slovenské asociace športu na školách. 

Českou republiku budou reprezentovat dívky ze Základní školy Opava, Otická a  domácí družstvo chlapců ze Základní školy Pod Vinohrady Uherský Brod. Za Slovensko nastoupí dívčí tým Základní školy Nemšová a studenti Základní školy Kalinčiakova, Bratislava.

Vítězné družstvo z každé kategorie obdrží titul Mezinárodní mistr ZŠ Československa. Hrát se bude ale také o putovní pohár, který získá ta organizace školního sportu (SAŠŠ nebo AŠSK ČR), která získá ze dvou zápasů více bodů. V minulém roce české dívky podlehly Slovenkám, chlapci ze ZŠ Pod Vinohrady však slovenské chlapce porazili dostatečným brankovým rozdílem a tak zůstal putovní pohár "doma". V případě rovnosti bodů totiž rozhoduje skóre.

Mezinárodní utkání pořádá AŠSK ČR ve spolupráci s OR AŠSK Uherské Hradiště a Základní školou Pod Vinohrady Uherský Brod. 

Propozice

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací