Termínový kalendář 2019/2020

Termínový kalendář 2019/2020

 

Název soutěže Volejbal VI.A
Datum 1. 9. - 30. 6. 2020
Místo Bude upřesněno
Ke stažení    
Název soutěže Přespolní běh - SLŠ Běháme s BK Tour
Datum 17. 10. 2019
Místo Hradec Králové
Ke stažení    
Název soutěže Přespolní běh VI.B
Datum 17. 10. 2019
Místo Hradec Králové
Ke stažení    
Název soutěže Basketbal 3x3 VI.A
Datum 25.-26. 11. 2019
Místo Jindřichův Hradec
Ke stažení    
Název soutěže Středoškolský atletický pohár
Datum 5. 12. 2019
Místo Ostrava
Ke stažení    
Název soutěže TeamGym Junior
Datum 7. 12. 2019
Místo Plzeň
Ke stažení    
Název soutěže Stolní tenis VI.B
Datum 9.-10. 12. 2019
Místo Jaroměř
Ke stažení    
Název soutěže Házená VI.A
Datum 16.-17. 12. 2019
Místo Jindřichův Hradec
Ke stažení    
Název soutěže Beach games
Datum 1. 1. - 30. 6. 2020
Místo Ukrajina
Ke stažení    
Název soutěže WSC Basketball 3x3
Datum 1. 1. - 30. 6. 2020
Místo Rajnandgaon, Indie
Ke stažení    
Název soutěže WSC Badminton
Datum 1. 1. - 30. 6. 2020
Místo Olympia, Řecko
Ke stažení    
Název soutěže Sambo
Datum 1. 1. - 30. 6. 2020
Místo Arménie
Ke stažení    
Název soutěže WSC Dance
Datum 1. 1. - 30. 6. 2020
Místo Rusko
Ke stažení    
Název soutěže Plavání - SLSŠ
Datum 27. 1. 2020
Místo Jindřichův Hradec
Ke stažení    
Název soutěže Stolní tenis - SLŠ IV., V.
Datum 1.-31. 3. 2020
Místo Hostinné
Ke stažení    
Název soutěže Basketbal - SLSŠ
Datum 17.-18. 3. 2020
Místo Strakonice
Ke stažení    
Název soutěže Šplh
Datum 19.-20. 3. 2020
Místo Frýdek-Místek
Ke stažení    
Název soutěže Přehazovaná - SLZŠ Junior
Datum 25.-26. 3. 2020
Místo Liberec
Ke stažení    
Název soutěže Volejbal - SLSŠ
Datum 1.-2. 4. 2020
Místo Karlovy Vary
Ke stažení    
Název soutěže Sportovní gymnastika
Datum 1.-30. 4. 2020
Místo Praha
Ke stažení    
Název soutěže Silový čtyřboj
Datum 2.-3. 4. 2020
Místo Karviná
Ke stažení    
Název soutěže Házená - SLSŠ chlapci
Datum 6.-7. 4. 2020
Místo Jindřichův Hradec
Ke stažení    
Název soutěže Házená - SLSŠ dívky
Datum 7.-8. 4. 2020
Místo Jindřichův Hradec
Ke stažení    
Název soutěže Florbal III. - SLZŠ
Datum 15.-16. 4. 2020
Místo Trutnov
Ke stažení    
Název soutěže WSC Cross Country
Datum 18.-22. 4. 2020
Místo Štrbské Pleso, Slovensko
Ke stažení    
Název soutěže Florbal - SLSŠ
Datum 21.-22. 4. 2020
Místo Jablonec nad Nisou
Ke stažení    
Název soutěže Florbal IV. - SLZŠ
Datum 27.-28. 4. 2020
Místo Jindřichův Hradec
Ke stažení    
Název soutěže Atletický čtyřboj
Datum 1. 5. - 30. 6. 2020
Místo Opava
Ke stažení    
Název soutěže O nejlepší pohybovou skladbu
Datum 1.-31. 5. 2020
Místo Opava
Ke stažení    
Název soutěže Házená - SLZŠ
Datum 6.-7. 5. 2020
Místo Žďár nad Sázavou
Ke stažení    
Název soutěže Volejbal - SLZŠ
Datum 13.-14. 5. 2020
Místo České Budějovice
Ke stažení    
Název soutěže Minifotbal - SLZŠ
Datum 19.-20. 5. 2020
Místo Kroměříž
Ke stažení    
Název soutěže Florbal - SLZŠ Junior
Datum 22. 5. 2020
Místo Plzeň
Ke stažení    
Název soutěže WSC Volleyball
Datum 22.-30. 5. 2020
Místo Foz do Iguacu, Brazílie
Ke stažení    
Název soutěže Basketbal - SLZŠ
Datum 27.-28. 5. 2020
Místo Karlovy Vary
Ke stažení    
Název soutěže WSC Futsal
Datum 1.-8. 6. 2020
Místo Lyon, Francie
Ke stažení    
Název soutěže Minifotbal - McDonald´s Cup
Datum 2.-3. 6. 2020
Místo Bude upřesněno
Ke stažení    
Název soutěže Vybíjená - dívky
Datum 8.-9. 6. 2020
Místo Pecka
Ke stažení    
Název soutěže Vybíjená - SLZŠ Junior otevřená
Datum 9.-10. 6. 2020
Místo Pecka
Ke stažení    
Název soutěže Fotbal - SLSŠ
Datum 11.-12. 6. 2020
Místo Staré Město
Ke stažení    
Název soutěže Atletický trojboj
Datum 17. 6. 2020
Místo Turnov
Ke stažení    
Název soutěže WSC Handball
Datum 27. 6. - 4. 7. 2020
Místo Bělehrad, Srbsko
Ke stažení    


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací